TABLICA DOBREGO ZACHOWANIA

0030

Nowość

TABLICA DOBREGO ZACHOWANIA Expand

1113 Przedmioty

13,50 zł

brutto

13,50 zł za szt

"Tablica dobrego zachowania" to doskonała pomoc wychowawcza. Używanie tablicy najlepiej rozpocząć od poniedziałku. Dzień wcześniej należy wspólnie, razem z dzieckiem, uzupełnić pola tablicy.
W polach tabeli dorosły będzie codziennie wieczorem zaznaczał zachowanie dziecka dotyczące zapisanych zadań. Dziecko i dorosły ustalają wcześniej jakiego pozytywnego i negatywnego symbolu będą używać.
Za każde wykonanie zadania w białe pole wpisywany jest pozytywny znaczek. Każdy pozytywny znaczek to jeden zdobyty punkt. Za niewykonanie zadania w białe pole wpisywany jest negatywny znaczek. Za negatywne znaczki nie otrzymuje się punktu.
Dziecko i dorosły ustalają ile punktów powinno zdobyć dziecko w ciągu tygodnia, aby otrzymać wybraną przez siebie nagrodę. Następnie wpisują ustalenia w małą tabelkę "nagroda".
Po całym tygodniu uzupełniania tabelki, dorosły i dziecko zliczają ilość pozytywnych symboli i wpisują sumę punktów okienko pod spodem tabelki. Jeżeli dziecko zdobyło ustalona liczbę punktów to dostaje wcześniej ustaloną nagrodę.
Zawartość pudełka: tablica, mazak, gąbka i sznurek.
Ostrzeżenia: Zestaw zawiera długie linki/sznurki - ryzyko uduszenia.
Format: B3
Wielkośc obrazka w cm: 47x33
Dla dzieci w wieku: 3+
Liczba elementów: 4 szt
Waga gry/zabawki w kg: 0,40 kg
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 24 szt
Wymiary opakowania zbiorczego w cm: 48,5/31/31
Waga opakowania zbiorczego w kg: 10 kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię